Wyjazd autokarem na targi Tendence do Frankfurtu

W dniach 28.08.- 31.08.2016 zapraszamy do Frankfurtu nad Menem na Tendence , najważniejsze na świecie w drugiej połowie roku, międzynarodowe targi lifestylowe, z ofertą ponad 1.200 wystawców w dwóch segmentach: Giving i Living.

Mamy dla Państwa atrakcyjną cenowo (699 PLN + Vat) ofertę wyjazdu z pełnym serwisem na dwa dni targowe (podróż autokarem trasą z Warszawy przez Łódź, Piotrków Tryb. Częstochowę, Katowice i  Wrocław). Termin wyjazdu 26.08.-29.08.2016. Do Państwa dyspozycji tylko 30 miejsc.
Szczegóły oferty:
TUTAJ

 

Wiecej o targach:
Giving - oferta podarunków (Gifts Classics hala 9.1), biżuterii, zegarków oraz akcesoriów osobistych
od elementów odzieży  (rękawiczki,  szaliki,  torebki, portfele), poprzez drobiazgi osobistego użytku, po wymyślne gadżety (Accessories & Jewellery hala 9.2). Oryginalne wzornictwo i trendy przygotowane przez młodych designerów w segmencie prezentów w hali 11.1 (Young Gifts). Nowa grupa produktów: akcesoria kulinarne i do gotowania w hali 11.1 (Culinary Gift).
Living - to bogata oferta dla domu: tkaniny, oświetlenie, ramki, poduszki dekoracyjne, elementy meblowe we wszystkich stylach oraz dekoracje ogrodowe (hala 8.0 Lovely Home i hala 9.0 Pure & Elegant). Dekoracje świąteczne i okolicznościowe
w hali 8.0 (Seasonal Decorations).
www.tendence.messefrankfurt.com lub www.targifrankfurt.pl
W sprawie wyjazdu prosimy o kontakt pod adres: info@poland.messefrankfurt.com tel.: +22 4943 203.
Zapraszamy!


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *