Vienna House planuje ekspansję przez zarządzanie

Autor: Rafał Szubstarski

Sieć Vienna House wychodzi na rynek z ofertą zarządzania powstającymi i już istniejącymi hotelami w ramach swoich czterech linii hotelowych: designerskiej andel’s by Vienna House, biznesowo-konferencyjnej angelo by Vienna House, Vienna House Easy skierowanej do pokolenia millenialsów i flagowej Vienna House. W ciągu 3-4 lat chce powiększyć swój stan posiadania w Polsce z 5 do 10 hoteli, również w ramach dzierżawy.

Austriacka sieć Vienna House działa na rynku od 26 lat – do lutego tego roku pod nazwą Vienna International. Zarządza 34 hotelami z blisko 6,5 tys. pokoi w dziewięciu krajach, w tym pięcioma hotelami w Polsce. Po rebrandingu z początku roku stworzyła cztery linie hotelowe, pod które wprowadziła zarządzane przez siebie obiekty. Teraz chce mocniej zaistnieć na rynku, znacząco poszerzając portfolio zarządzanych hoteli.

andel’s by Vienna House i Vienna House

– Po nowym wypozycjonowaniu naszej marki i stworzeniu czterech linii hotelowych, co spotkało się z bardzo dobrym odbiorem na rynku, chcemy zachęcić inwestorów nowo powstających hoteli i właścicieli już działających obiektów, aby rozwijali swój biznes we współpracy z nami. Jesteśmy zainteresowani zarządzaniem nowymi hotelami, a w najlepszych lokalizacjach największych miast, jak Warszawa czy Gdańsk, również ich dzierżawą – mówi Tomasz Piórkowski, dyrektor regionalny w Vienna House. – Mamy ponad ćwierć wieku

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *