Arche inwestuje w kolejny hotel   INWESTYCJE

Grupa Arche jeszcze w tym roku zamierza rozpocząć budowę 130-pokojowego condohotelu przy ulicy Zamojskiej w Lublinie. Deweloper w ostatnich miesiącach ogłosił już plany budowy kolejnych hoteli w Warszawie, Żninie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Łochowie i w Częstochowie.
Wizualizacja, mat. inwestora
Lubelski obiekt zlokalizowany będzie w pobliżu Mostu Kultury. Znajdzie się w nim 130 pokoi i apartamentów od 16 do 48 mkw., które sprzedawane będą w systemie condo. Hotel dysponować będzie także salami konferencyjnymi, restauracją, a także podziemnym garażem. Grupa Arche jest właścicielem hoteli Puławska Residence w Warszawie ze 197-pokojami, które sprzedawane były w systemie condo, 115-pokojowego hotelu Tobaco w Łodzi, 80-pokojowego hotelu Siedlce, a także otwartego ostatnio 204-pokojowego Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim, 83-pokojowego Pałacu Łochów i 59-pokojowego Pałacu Sieniawa. W ostatnich miesiącach spółka kupiła też byłe szpitale we Wrocławiu i Gdańsku, gdzie zamierza otworzyć ok. 200-pokojowe hotele, oraz byłą cukrownię w Żninie, gdzie chce uruchomić 450-pokojowy kompleks. Planuje też 356-pokojowy hotel przy skrzyżowaniu ul. Łopuszańskiej i al. Krakowskiej na warszawskich Włochach, 300-pokojowy condohotel w Łodzi, 150-pokojowy hotel w Łochowie, a także 126-pokojowy hotel w Częstochowie.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *