IGHP i PIH: ruszyła integracja samorządu hotelarzy

4 października był ważną datą w polskim hotelarstwie. Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polskiej Izby Hotelarstwa odbywającego się w hotelu Ossa zapadła decyzja o rozpoczęciu procesu integracji z Izbą Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego. Chwilę później informacja została oficjalnie ogłoszona podczas, odbywającego się w tym samym hotelu, I Forum Hotelarzy IGHP. Po połączeniu izb pod szyldem IGHP powstanie jeden silny samorząd, liczący ponad 300 hoteli i 30 tys. pokoi. Tego samego dnia IGHP podpisała też porozumienie o współpracy z POT-em.

Fuzja obu izb, która jest inicjatywą IGHP, to długofalowe przedsięwzięcie. Jego celem jest stworzenie silnej organizacji, będącej partnerem dla administracji państwowej i samorządowej, skutecznie lobbującej na rzecz swoich członków oraz wszystkich polskich hotelarzy.

IGHP jednoczy się z PIH…

W najbliższym czasie Rada IGHP na wniosek zarządu podejmie uchwałę o połączeniu obu izb. – Niezmiernie mnie to cieszy, i jako prezesa IGHP, ale przede wszystkim jako hotelarza, że dzięki połączeniu sił będziemy w stanie mówić silniejszym głosem w sprawach ważnych dla przedsiębiorców prowadzących swój biznes w sektorze hotelarskim. Im większa organizacja, tym większy mandat do reprezentowania naszej branży w opiniowaniu zmian przepisów, negocjacji i działań lobbingowych zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej – mówi Ireneusz Węgłowski, p [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *