Oszuści podszywają się pod hotel Gołębiewski w Karpaczu

Ponad 80 tysięcy osób dało się nabrać i wzięło udział w facebookowym „konkursie”, w którym należało udostępnić  udostępnić wpis, który pojawił się na profilu "Hotel-Karpacz" oraz podać swoje imię i nazwisko w komentarzu.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Rzekome wyniki pojawiły się w niedzielę. Wygrywał "każdy", kto zdecydował się kliknąć. Aby odebrać nagrodę zwycięzca musi wypełnić formularz i wysłać dwa smsy, które łącznie kosztują ponad 60 złotych.

Do internautów zaapelowali przedstawiciele Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, którzy ostrzegli przed braniem udziału w konkursie, z którym nie mają nic wspólnego. " (…)Dyrekcja Hotelu i Policja, proszą poszkodowane osoby o złożenie zeznań w najbliższym komisariacie - tylko w taki sposób można doprowadzić do ukarania oszustów. Pytania prosimy kierować do osób, które wysłały Państwu wiadomość o wygranej, nie do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu - to nie Hotel zamieścił post z informacją o "konkursie." - napisano na profilu hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Oszuści podszywają się pod hotel Gołębiewski w Karpaczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *