Gdański ibis Budget z operatorem

Spółka Hotel Business Group (dawniej HB PROJEKT), która jest m.in. właścicielem hotelu Branicki w Białymstoku i operatorem hotelu Wieniawski w Lublinie, podpisała umowę na zarządzanie hotelem ibis Budget w Gdańsku na Wyspie Spichrzów.

Właścicielem ibisa Budget jest spółka Four Hotel należąca do gdańskiej firmy Nowy Spichlerz Development. 172-pokojowy hotel jest elementem projektu Nowy Spichlerz i będzie stanowił część kompleksu apartamentowo-biurowo-usługowego. Rozpoczęcie inwestycji planuje się w trzecim kwartale 2017 r., a zakończenie po 24 miesiącach. Hotel Business Group jest też właścicielem i operatorem pokoi gościnnych Branicki Boutiqe Rooms i Apartamentów Zamenhofa w Białymstoku, a przez kilka ostatnich lat zarządzała również hotelem Esperanto w tym mieście. Współwłaścicielem i prezesem firmy jest Marek Grzesiak. Spółka prowadzi rozmowy w sprawie podpisania umowy dzierżawy z inwestorem w jednym z dużych miast w Polsce oraz umowy franczyzy na ten obiekt z jedną z międzynarodowych sieci hotelarskich

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *