Charytatywne biegi na szczyt InterContinentalu

Whotelu InterContinental Warszawa odbyła się czwarta edycja InterContinental Tower Run (ITR) – charytatywnego biegu po schodach wieżowca. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 111 biegaczy, wśród nich m.in. szef kuchni Karol Okrasa i dyrektor generalny hotelu Marten Schoenrock. Uczestnicy biegu InterContinental Tower Run mieli do pokonania około tysiąca stopni i 49 pięter.

Trasa prowadziła z garażu podziemnego na poziomie -5 , przez lobby na 44. piętro, czyli RiverView Wellness Centre. Najlepszy wynik to 4 min. i 59 sek. wśród mężczyzn i 7 min. i 37 sek., który osiągnęła Sylwia Bondara. Dochód ze sprzedaży pakietów startowych ITR co roku przekazywany jest w 80 proc. na pomoc dla jednej potrzebującej osoby. W tym roku pieniądze trafiły do kilkuletniej Lusi. Dziewczynka cierpi na zespół Goldenhara, urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowordzeniową i – co jest dla niej szczególnie groźne – ma tylko jedną nerkę. Wymaga więc stałego leczenia i rehabilitacji. Pozostała część dochodów jest przeznaczona dla IHG Foundation – organizacji charytatywnej prowadzonej przez InterContinental Hotels Group

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *