Puro Hotels stworzyło funkcję dyrektora operacyjnego sieci

Związany przez większość kariery z hotelami sieci AccorHotels/Orbis Paweł Piątkowski objął nowo utworzone w Puro Hotels stanowisko dyrektora operacyjnego sieci, która posiada cztery obiekty: we Wrocławiu, w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku, w tym roku planuje otworzyć drugą część Puro w Gdańsku, a w kolejnych latach dwa hotele w Warszawie (w centrum i na bliskiej Woli) oraz hotel na krakowskim Kazimierzu. Paweł Piątkowski przez ostatnie trzy lata był dyrektorem operacyjnym w Mercure Warszawa Centrum.

Wcześniej przez 1,5 roku zarządzał Novotelem Poznań Malta. W latach 2011-2012 był dyrektorem operacyjnym, należącego do Orbisu, hotelu Holiday Inn w Warszawie, w czasie przekształcania go w Mercure Warszawa Centrum. Karierę w hotelarstwie zaczął 20 lat temu w recepcji Mercure Warszawa Fryderyk Chopin. Potem trafił do warszawskiego Hyatta Regency (obecny Regent Hotel), a następnie do Intercontinentalu Warszawa jako dyrektor ds. hotelowych. Od 2007 r. pełnił funkcję acting general manager w Mercure Warszawa Fryderyk Chopin aż do jego zamknięcia i wyburzenia w 2012 r

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *