Dekpol zbuduje Grano Residence z hotelem na Wyspie Spichrzów

Firma dewelopersko-budowlana Dekpol  planuje na gdańskiej Wyspie Spichrzów przy ul. Pszennej inwestycję w hotel o standardzie 5-gwiazdkowym ze 136 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo. W kompleksie Grano Residence znaleźć ma się też 141 lokali mieszkalnych.

Inwestycja realizowana będzie w podobnej formule co otwarty na Wyspie Spichrzóww kwietniu hotel Number One ze 171 pokojami  przy ul. Jaglanej w ramach kompleksu Nowa Motława, w którym znajdują się też trzy budynki z 299 mieszkaniami. Dekpol S.A. przekazał już właścicielom większość z 94 lokali wybudowanych w ramach pierwszego etapu części mieszkaniowej Nowej Motławy. Rozpoczęte zostały także przekazania mieszkań z drugiego etapu tej inwestycji. Około 15 proc. apartamentów zostało wykończonych „pod klucz” w ramach oferowanej przez dewelopera możliwości wyboru pomiędzy stylem skandynawskim, industrialnym i klasycznym. – Wyspa Spichrzów to niezwykłe miejsce w samym sercu Gdańska. Unikalna lokalizacja łączy w sobie wygodę i dostępność. Nasza dotychczasowa oferta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego przygotowujemy się do realizacji nowego projektu w tej urokliwej i prestiżowej części miasta  – mówi Sebastian Barandziak, członek zarządu, dyrektor sprzedaży Dekpol S.A. Nowa inwestycja o nazwie Grano Residence przy ul.Pszennej (grano po włosku znaczy: pszenica) utrzymana będzie w stylu Art Deco. Na parterze obiektu powstanie 10 lokali usługowych, a pod całym kompleksem zaplanowano łącznie 174 miejsca parkingowe. Projekt powstał w pracowni KD Kozikowski Design.    

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *