HotelCareer dołącza do grona sponsorów konferencji Hotel Trends Poland&CEE

HotelCareer, największy w Europie specjalistyczny portal rekrutacyjny dla branży hotelowej, został Srerbnym sponsorem organizowanej przez wydawcę „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 27-28 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria.

HotelCareer oferuje największą bazę aktualnych ogłoszeń pracy z zakresu hotelarstwa, gastronomii i turystyki. Koncentrując się na grupie docelowej, łączym pracodawców z najlepiej dopasowanymi aplikantami.  Pracodawcy mogą przeglądać profile wykwalifikowanych kandydatów, co ułatwia proces dotarcia do odpowiednich pracowników. Prezentacje pracodawców pozwalają natomiast na efektywną reklamę ich oferty przed gronem kandydatów. Firmom umożliwia także publikowanie ich ogłoszeń w formie aktualizowanej listy na ich stronach internetowych lub w mediach społecznościowych. Organizowana po raz piąty konferencja Hotel Trends Poland&CEE jest największym wydarzeniem dla branży hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Gromadzi w jednym miejscu właścicieli i inwestorów hoteli, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, kadrę zarządzającą, przedstawicieli firm deweloperskich i funduszy inwestycyjnych, architektów, projektantów oraz dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. W ubiegłym roku podczas dwóch dni dyskusji panelowych, debat i warsztatów wzięło w niej udział ponad 400 uczestników - menadżerów, inwestorów i ekspertów. Wydarzeniu towarzyszy także wieczorna gala podczas której wyłaniani są laureaci konkursu Hotelarz Roku. Szczegóły na stronie www.hotel-trends.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *