W Krynicy-Zdroju powstanie Park Jaworzyna ze 130 apartamentami za 80 mln zł

Firmy Kristensen Group i Dwell Well Development stworzyły spółkę Holiday Investment, by wspólnie zrealizować nową inwestycję na rynku apartamentów wakacyjnych – Park Jaworzyna w Krynicy-Zdroju. Na 6-hektarowej działce powstać ma ok. 130 lokali w kilku budynkach. Wartość inwestycji szacowana jest na 80 mln zł.

Kristensen Group odpowiada za cały proces deweloperski, sprzedaż i marketing projektu Park Jaworzyna, a Dwell Well Development, należący do Fundamental Group, będzie głównym wykonawcą, odpowiadającym również za sprawy księgowe i administracyjne. – Mamy najpiękniejszą działkę w Krynicy, położoną na stoku, blisko infrastruktury narciarskiej, w sąsiedztwie parku krajobrazowego i z widokiem na masyw Jaworzyny – mówi Jacek Twardowski, który w Kristensen Group będzie odpowiedzialny za sprzedaż. Proces przygotowawczy do rozpoczęcia inwestycji rozłożony jest na dwa lata. Firma Kristensen Group specjalizuje się w nieruchomościach wakacyjnych. Na polskim rynku stworzyła kompleks nadmorskich apartamentów Baltic Park w Świnoujściu, Apartamenty pod Śnieżką w Karpaczu, Apartamenty Bukowa Góra w Wiśle i Osadę Zamkową w Pasymiu na Mazurach. W 2018 r. rozpocznie budowę kolejnej inwestycji w Karpaczu – Active Village, gdzie powstanie 59 domów górskich, w których znajdą się po dwa apartamenty. Dwell Well Development realizuje m.in. inwestycje w akademiki komercyjne w Warszawie: Dwell Well Sacharowa – budynek hotelowo-usługowy w sąsiedztwie metra Słodowiec na Bielanach i Dwell Well Grochowska z wiodącą funkcją hotelową (hotel 1-gwiazdkowy). Firma buduje też mieszkania pod krótkoterminowy wynajem, np. Mokotów City przy ul. Samochodowej i Słoneczne Wzgórza na gdańskim Ujeścisku

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *