Paulina Mazurkiewicz-Kurek wzmacnia Chopin Airport Development

Związana od lat z branżą hotelarską Paulina Mazurkiewicz-Kurek została dyrektorem Biura Finansów Chopin Airport Development. Spółka prowadzi obecnie cztery inwestycje przy portach lotniczych w Polsce, które podwoją ilość należących do niej hoteli.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu Chopin Airport Development – mówi Paulina Mazurkiewicz-Kurek. – To spółka, która obecnie bardzo dynamicznie się rozwija, więc jest to dla mnie duże wyzwanie, ale także doskonała szansa na własny rozwój. Jako dyrektor Biura Finansów będę się zajmować finansami spółki w kontekście jej obecnych i przyszłych planów ekspansji na polskim rynku hotelowym.

- To bardzo dobrze, że spółka została wzmocniona o kolejnego wysokiej klasy fachowca – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development. – Zbudowaliśmy zespół, który doskonale wypełni założenia naszej, nastawionej na dynamiczny rozwój, strategii.

Wcześniej Paulina Mazurkiewicz-Kurek zajmowała się finansami i audytem w Grupie Orbis, gdzie była również project managerem. W spółce Orbis Transport, jako członek zarządu była także dyrektorem finansowym. Wcześniej pracowała dla francuskiej spółki Accor, gdzie zajmowała się m.in. wprowadzaniem marek sieci na rynki polski i litewski, w tym także finansowaniem połączenia Accoru i Orbisu. Paulina Mazurkiewicz-Kurek była odpowiedzialna za przygotowanie pierwszych na polskim rynku hotelarskim leasingów odwróconych.

Chopin Airport Development jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce. Spółka jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów, a także inwestycji realizowanych od podstaw. Jako franczyzobiorca współpracuje z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi takimi jak Marriott,  Hilton, Best Western, InterContinental Hotels Group. W portfolio spółki znajdują się obecnie hotele Coutyard by Marriott Warsaw Airport, Hampton by Hilton Warsaw Airport, Hampton by Hilton Gdańsk Airport oraz Best Western Hotel Jurata. W ciągu najbliższych dwóch lat uruchomi Renaissance Warsaw Airport Hotel przy Lotnisku Chopina w Warszwie, dwa hotele marki Moxy przy lotniskach w Katowicach-Pyrzowicach oraz Poznaniu-Ławicy oraz hotel Holiday Inn Express przy lotnisku w Rzeszowie-Jasionce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *