Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa ma potrwać do 31 lipca 2019 r. Obiekt komercjalizowany jest w systemie condo.


Aparthotel „Termy Uniejów” będzie wielofunkcyjnym kompleksem składającym się z części hotelowej, konferencyjnej i rekreacyjnej, mogącym przyjąć duże grupy biznesowe nawet do 400 osób

Generalny wykonawca inwestycji został wyłoniony w toku przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zadania, którego się podjął jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją obiektu aparthotelu z restauracją, częścią konferencyjną i usługami towarzyszącymi oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu oraz kompletnym wyposażeniem i uruchomieniem obiektu wraz z pozwoleniem na użytkowanie i kategoryzacją obiektu jako hotel o standardzie 4 gwiazdek.

Łączna wartość inwestycji to 65.128.500,00 zł brutto. Obiekt realizowany jest przez P.G.K. Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie przy współfinansowaniu przez prywatnych inwestorów lokujących środki finansowe w formie zakupu jednostek hotelowych.

Termin całkowitego zakończenie inwestycji to 31 lipca 2019 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *