Zdrojowa Invest rozpoczyna inwestycję w Forest Ski Hotel & Resort w Szklarskiej Porębie

Zdrojowa Invest & Hotels rozpoczyna budowę pierwszego etapu wielofunkcyjnego kompleksu condo Forest Ski Hotel & Resort. 4-gwiazdkowy hotel ze 104 pokojami otwarty ma być w grudniu 2019 r. Szacowany koszt całej inwestycji, m.in. z aquaparkiem i trasami zjazdowymi, to 250 mln zł.WForest Ski Hotel zaprojektowano pokoje o powierzchni 23,5- 58 m kw. Ceny jednostek condo zaczynają się od 12,9 tys. netto za m kw., a najdroższe apartamenty kosztują ponad 1,2 mln zł. Najatrakcyjniejsze zlokalizowane są na czwartym piętrze, a dodatkowo mają tarasy na dachu i prywatne jacuzzi. W hotelu znajdą się m.in. restauracja, kawiarnia, SPA & wellness, siłownia, sala i plac zabaw dla najmłodszych. Awangardowa architektura inspirowana górskim kryształem zharmonizowana z otaczającą przyrodą to efekt pracy architektów Grupy 5. Przewidziano rozwiązania przyjazne naturze i minimalizujące niepożądany wpływ na środowisko. – Na powierzchni 8 ha chcemy zbudować kompleks w sposób intuicyjny zachęcający do wypoczynku w zgodzie z naturą i będący enklawą ciszy osłoniętą lasem świerkowym.

Atutem tego miejsca jest otoczenie umożliwiające spędzanie czasu na zewnątrz: liczne siedziska i miejsca do leżenia wkomponowane w starodrzew, ogród ziołowy czy kamienny ogród zen – mówi Jan Wróblewski, członek zarządu i właściciel Zdrojowa Invest & Hotels. Docelowo kompleks oferować ma m.in. ponad tysiąc miejsc noclegowych, aquapark z zewnętrzną zjeżdżalnią i zewnętrznym jacuzzi czynnym cały rok, wyciąg i dwie trasy zjazdowe oraz duże zaplecze konferencyjne. Zdrojowa w Szklarskiej Porębie posiada już 61-pokojowy aparthotel Cristal Resort otwarty w 2012 r. Łącznie w sieci Zdrojowa Invest & Hotels działa ok. 1,4 tys. pokoi w ośmiu obiektach w Kołobrzegu, Świnoujściu, Ustroniu Morskim i Szklarskiej Porębie. W ub.r. otwarty został 5-gwiazdkowy Radisson Blu w Świnoujściu z 340 pokojami w kompleksie Baltic Park Molo. Jeszcze w tym roku w Świnoujściu otwarty ma być Baltic Park Fort ze 132 apartamentami, połączony podziemnym przejściem z aquaparkiem w Baltic Park Molo

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *