Radek Skwarski dyrektorem Park Inn by Radisson w Katowicach

Radek Skwarski, wcześniej pracujący w brytyjskich hotelach marki Radisson Blu, został dyrektorem generalnym hotelu Park Inn by Radisson w Katowicach. 168-pokojowy hotel, który otwarty został w 2010 r. pod marką Best Western Premier, a od początku roku działa jako hotel Forum, w marcu zmieni markę na Park Inn by Radisson. Zarządzać nim będzie Rezidor Hotel Group. Radek Skwarski z branżą hotelarską związany jest od blisko dziesięciu lat, od początku z siecią Rezidor.

Zaczynał w Radisson Blu Hotel London Stansted Airport na stanowisku assistant executive housekeeper. Przechodząc przez stanowiska kierownika recepcji i room divison managera, w 2015 r. został dyrektorem operacyjnym tego hotelu. Ostatnio pełnił funkcję acting general managera w 176-pokojowym Radisson Blu Bristol. Jest absolwentem The Professional Development Program, Hotel Administration na Cornell University oraz Rezidor Mentee Program

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *