DeSilva otworzy hotel w Malborku   INWESTYCJE

W Malborku przy ulicy Parkowej powstaje 72-pokojowy hotel Malbork by DeSilva. Inwestorem jest firma Prino Plast zajmująca się produkcją wyrobów włókienniczych.

Dyrektorem tego czterogwiazdkowego hotelu został Grzegorz Kozubski. Malborski hotel DeSlva poza 72-pokojami dysponować ma także m.in. 700-metrową powierzchnią konferencyjną. Rozpoczęto już rekrutacje pracowników. Obecnie pod nazwą DeSilva działa siedem hoteli i obiektów hotelowych z 550 pokojami. W 2016 r. sieć zaczęła zarządzać hotelami sprzedawanymi przez Orbis na niestrategicznych dla niego rynkach. W ten sposób przejęła hotele Mercure w Opolu, Częstochowie, Jeleniej Górze  i Karpaczu oraz ibisy w Częstochowie i Zabrzu. W sumie to blisko 800 pokoi.  Łącznie więc z ponad 1,3 tys. pokoi DeSilva stała się jednym z największych podmiotów na rynku hotelarskim w Polsce. A w tym roku poza Malborkiem w zarządzanie DeSilvy mają trafić też hotele Mercure w Cieszynie i ibis Styles w Bielsku-Bialej.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *