EuroGastro i WorldHotel z Marsa do Nadarzyna

Kolejna edycja targów EuroGastro i WorldHotel, które dotychczas odbywały się w Centrum Targowo- -Kongresowym przy ul. Marsa w Warszawie, w przyszłym roku odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie 27-29 marca

Tomasz Szypuła, prezes zarządu Ptak Warsaw Expo, deklaruje: – Niezmiernie się cieszę, że zagości u nas impreza takiego formatu. Dziękuję pani prezes Urszuli Potędze za zaufanie i wybór naszego ośrodka, w którym organizowane będą targi EuroGastro i WorldHotel. Nie ukrywam, że MT Targi Polska jest wymagającym partnerem i uzgodniliśmy, że Ptak Warsaw Expo dokona w obiekcie wynajmowanym przez MT Targi Polska dodatkowych prac udoskonalających istniejącą infrastrukturę w szczególności, w kontekście przygotowania dodatkowych kanałów z mediami (prąd, woda, sprężone powietrze). Docelowo wszystkie imprezy organizowane przez spółkę MT Targi Polska przenieść się mają do powstającego na terenie dawnej Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie na Żeraniu wielofunkcyjnego kompleksu o powierzchni użytkowej 60 tys. m kw. Jego operatorem będzie firma Centrum Targowo-Kongresowe (d. MT Polska). Strefa targowo-konferencyjna składać się będzie z części wystawienniczej o powierzchni 13 tys. m kw. na parterze i z 4 tys. m kw. przestrzeni konferencyjno- kongresowej na piętrze. Na 10,5-hektarowej działce 27 tys. m kw. zajmie całoroczna stała część wystawiennicza z ofertą budowlano-dekoracyjną, gdzie swoje showroomy będą mieć firmy związane z branżą wykończenia i wyposażenia wnętrz. W kompleksie znajdą się też powierzchnie biurowe, 1,4 tys. miejsc parkingowych oraz hotel ze 160 pokojami działający pod międzynarodową marką (z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to ibis Styles)

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *