Puro uruchomiło drugi hotel w Krakowie   OTWARCIA

228 pokojowy hotel PURO Kazimierz przy ul. Halickiej w Krakowie przyjął pierwszych gości. To drugi po  otwartym w 2013 roku Puro Stare Miasto, hotel tej sieci w Krakowie.

Generalnym wykonawcą Puro na Kazimierzu była krakowska firma Remax Construct. Projekt stworzyła pracownia ASW Architekci, która wcześniej zaprojektowała Puro Poznań oraz Puro Łódź. Za wystrój wnętrz odpowiedzialna była pracownia Coran&Partners. Budynek liczy sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, w której znajduje się podziemny parking.

Hotel dysponuje restauracją Halicka, zapleczem SPA&fitness i konferencyjnym.

Genfer, właściciel sieci Puro to firma z norweskim kapitałem która obecnie posiada w portfolio hotele we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Grupa w przeciągu najbliższych 6 miesięcy planuje także otworzyć hotele w Łodzi i Warszawie, a w dalszej perspektywie także drug hotel we Wrocławiu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Puro uruchomiło drugi hotel w Krakowie

  1. Bardzo dobre wieści, oby powstawało jak najwięcej obiektów, żeby branża hotelarska mogła się należycie rozwijać, tego jej życzę. Mam nadzieję, że tym tropem pójdą również mniejsze noclegownie np. http://www.noclegiuanety.pl/ i będą mogły konkurować z wieloma graczami na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *