Awans w Hilton Garden Inn Kraków Airport

Anna Jaszczyk-Celary, dotychczas MICE & Leisure Sales Manager w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport, objęła stanowisko Business Development Managera, zastęując na nim Kaję Wachowską, która awansowała na stanowisko dyrektora generalnego obiektu.

Anna Jaszczyk-Celary karierę zawodową w branży hotelarskiej realizuje od 2013 roku zaczynając jako MICE Coordinator w Accor, następnie Sales Representative w Dworze Sieraków oraz MICE Sales Manager już w krakowskim Double Tree by Hilton & Convention Center. Od sierpnia 2015 roku pełni stanowiska menedżerskie zarówno w segmencie MICE jak i Leisure. Z marką Hilton Garden Inn i balickim hotelem lotniskowym związana jest od lipca 2016 roku, gdzie odpowiadała głównie za rozwój segmentu MICE oraz budowanie relacji z klientami korporacyjnymi. Pełniąc rolę Business Development Manager odpowiada m.in. za dalszy rozwój sprzedaży, efektywne zarządzanie profesjonalnym zespołem sprzedaży, opracowywanie i realizację budżetu oraz wdrażanie rozwiązań wpływających na rozwój biznesu i wzrost wyników finansowych spółki. Anna Jaszczyk-Celary ukończyła „Turystykę i Rekreację” na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją w zarządzaniu w turystyce oraz studia podyplomowe „Handel i Zarządzanie Sprzedażą” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada także certyfikat sieci Hilton “Hilton Garden Inn Sales Leader Programme”.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *