Warszawa: Marvipol buduje Unique Tower. W condo

Marvipol Development rozpoczyna inwestycję w kompleks apartamentowy Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie z apartamentami pod wynajem krótkoterminowy. Deweloper sprzedaje je w systemie condo z gwarancją 7 proc. zwrotu rocznie i umową na 10 lat.

Unique Tower to kompleks apartamentowców, ulokowany na bliskiej Woli. Składają się na niego trzy wieże, z których najwyższa mierzy blisko 100 metrów wysokości z 29 kondygnacjami i jest jednym z najwyższych budynków tego typu w Warszawie. To w tym budynku deweloper oferuje apartamenty w systemie condo o  powierzchni od 29 do 66 m kw. W ramach projektu powstanie 24 tys. mkw. powierzchni użytkowej mieszkalnej i usługowej. Do 17 kondygnacji zaplanowane zostały apartamenty pod wynajem, natomiast powyżej większe apartamenty dla stałych rezydentów. Części wspólne dla poszczególnych budynków zostały rozdzielone – każda z nich będzie miała oddzielne wejście, lobby i windy. W Unique Tower znajdzie się m.in. SPA, fitness, restauracja z drink barem, a także przestrzenie biurowe oraz lokale usługowe. Kompleks zaprojektowało biuro Sud Architekt Polska. Model biznesowy opierający się o gwarantowany wynajem, nie wymaga zaangażowania ze strony inwestora – cały proces zarządzany jest kompleksowo przez Marvipol. Deweloper oferuje pakiety, w których skład wchodzi w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie, miejsce garażowe oraz kompleksowa obsługa najmu przez okres trwania umowy. Współpracę w ramach najmu można przedłużać na okres kolejnych 10 lat. Właściciel mieszkania ma możliwość korzystania z pobytu właścicielskiego, czyli 14-dniowego okresu w ciągu każdego roku, do nieodpłatnego korzystania z lokalu. Marvipol sprzedaje pokoje od 18-20 tys. zł za m kw. netto. W całym kompleksie powstanie około 500 mieszkań. Do sprzedaży condo włączono 123 mieszkania. W najbliższym czasie ofertę uzupełnią apartamenty z kolejnych pięter.  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *