Marta Karteczka ze Scandic Wrocław do powstającego Vienna House Mokotów

Dyrektorem hotelu Vienna House w Warszawie, którego otwarcie planowane jest na luty 2019 r., została Marta Karteczka, ostatnio zarządzająca hotelem Scandic we Wrocławiu.


Swoją karierę zawodową rozpoczęła 20 lat temu w biurze turystyki przyjazdowej. W latach 2001-2006 była dyrektorem sprzedaży i marketingu w krakowskim hotelu Holiday Inn, a przez kolejne trzy lata pełniła funkcję dyrektora sprzedaży w Accorze, gdzie była odpowiedzialna za rynek turystyczny, a potem również biznesowy w Polsce i krajach bałtyckich. W 2007 r. została zaliczona do grupy najbardziej obiecujących liderów przyszłości Accor Worldwide Top 100 Potential. W 2009 r. związała się z siecią Scandic Hotels, odpowiadając za stworzenie i prowadzenie centralnego biura sprzedaży i marketingu. W 2013 roku brała udział w programie Scandic Talent Program. W 2014 r. stanęła na czele hotelu Scandic Wrocław. We wrześniu objęła stanowisko dyrektor generalnej 164-pokojowego Vienna House Mokotów Warszawa. – Jestem bardzo podekscytowana wprowadzeniem na rynek warszawski nowoczesnego konceptu, gdzie industrialny i designerski charakter wnętrz przeplata się z intensywną roślinnością i świeżymi smakami. Będziemy dbać o gości profesjonalnie, ale w otwarty i swobodny sposób, inspirując ich do eksplorowania okolicy i lokalnego klimatu – mówi Marta Karteczka. –  Znajdą tu dla siebie miejsce kreatywni i niekonwencjonalni profesjonaliści, którzy chętnie odczarują tradycyjny wizerunek hotelarstwa. W Polsce widzę wiele miejsca dla prawdziwie lifestylowych hoteli.

Dyrektor sprzedaży i marketingu została Dorota Załuska, która przeszła do struktur hotelu z regionalnego oddziału sprzedaży i marketingu Vienna House Poland, gdzie przez ostatnie cztery lata pełniła funkcję senior sales manager corporate & MICE. Wcześniej brała udział jako dyrektor sprzedaży i marketingu w pre-openingu DoubleTree by Hilton w warszawskim Wawrze, a wcześniej pracowała w działach sprzedaży warszawskich hoteli Marriott, Westin i Hyatt.

Vienna House Mokotów Warszawa to biznesowo-lifestyle’owy hotel o podwyższonym standardzie, zlokalizowany przy ul. Postępu na Służewcu biurowym. Jego design nawiązuje do industrialnej przeszłości regionu. Wyraźne są również inspiracje naturą oraz nowoczesnymi trendami w wystroju wnętrz. 164 pokoi, w tym 44 o podwyższonym standardzie, centrum konferencyjne o powierzchni 180 m kw., smart lobby ze strefą coworkingową oraz restauracja z dużym tarasem pełnym zieleni w pełni oddaje klimat linii hoteli Vienna House. Hotel jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu P4. Planowana data otwarcia to 1 lutego 2019 r.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *