Matrix Fitness na Hotel Trends Poland & CEE 2018

Jednym z wystawców obecnych na Hotel Trends Poland & CEE będzie Matrix Fitness, firma specjalizująca się w produkcji najwyższej klasy profesjonalnych urządzeń fitness.

Matrix Fitness to marka należąca do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 r. produkuje najwyższej klasy profesjonalne urządzenia fitness. Globalna siedziba zarządu JHT, Inc. ma siedzibę na Tajwanie, a globalny rozwój produktów, marketing i technologia opracowywane są w Stanach Zjednoczonych.

Matrix Fitness jest jednym z czołowych producentów sprzętu fitness oraz najszybciej rozwijającą się marką fitness na świecie, spełniając surowe wymagania europejskich norm ISO 9002 i ISO 9001. Sprzęt Matrix wyróżnia innowacyjność, niepowtarzalny design i najwyższa jakość.

Polskie biuro handlowe oferuje klientom kompleksową obsługę od momentu planowania projektu, wsparcie podczas procesu zakupu – m.in. pomoc w pozyskaniu finansowania oraz profesjonalny serwis posprzedażowy.

Na stoisku Matrix będzie szansa spotkać się z reprezentantem firmy i porozmawiać o kompleksowych rozwiązaniach, które oferuje Matrix.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *