150 tys. rezerwacji za 201,5 mln zł – rok 2018 w TRAVELIST

Ponad 150 tys. rezerwacji na łączną kwotę 201,5 mln zł dokonali użytkownicy serwisu Travelist w 2018 r. Serwis odnotował wzrost średniej wartości oraz długości rezerwacji, co oznacza, że klienci wybierają coraz lepsze, droższe obiekty i zostają w nich dłużej. Obecnie Travelist współpracuje z ponad 700 obiektami w Polsce i blisko 200 z zagranicy, głównie z Chorwacji, Czech i Słowacji. Baza użytkowników serwisu przekroczyła 5 mln. Serwis zapowiada, że w 2019 r. będzie intensywnie rozwijał ofertę obiektów zagranicznych i poszerzał ją o nowe kierunki.

Liczba obiektów zmienia się w ciągu roku, gdyż wiele z nich działa sezonowo bądź sezonowo współpracuje z Travelist, zyskując w ten sposób dodatkowe źródło rezerwacji w okresach, kiedy hotel ich najbardziej potrzebuje. – Na obecnym etapie rozwoju serwis co roku zyskuje ok. 200 nowych partnerów. Są to głównie duże i średniej wielkości hotele, właśnie takie obiekty są bowiem najchętniej wybierane przez użytkowników Travelist – mówi Agata Prosińska director of sales & planning w Travelist by Secret Escapes. – Travelist jest idealnym partnerem dla hoteli dopiero wchodzących na rynek, czyli tych, które potrzebują rozgłosu i promocji, a w efekcie szybkiego dopływu rezerwacji. Polityka działania serwisu zakłada promowanie hoteli w kanałach własnych Travelist w zamian za zniżki oferowane użytkownikom. Travelist przeznacza rok rocznie na kampanie marketingowe kilkanaście milionów złotych. Od lat uświadamiamy hotelom, że zniżki, które oferują na naszym portalu użytkownikom, są małym kosztem za rozgłos i marketing, który im zap [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne rabaty na szkolenia organizowane w ramach Akademii Hotelarza
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *