Manor House SPA – 5-lecie hotelu tylko dla dorosłych

W połowie marca 2014 roku kompleks hotelowy Manor House SPA Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach jako pierwszy w Polsce podjął decyzję, że będzie hotelem bez dzieci (poniżej 12. roku życia) i od tamtego czasu konsekwentnie pozycjonuje się w tej niszy.

Kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA składa się z 5-gwiazdkowego Pałacu Odrowążów i 4-gwiazdkowego hotelu w zabytkowej Stajni Platera i Termach Zamkowych. – W wielu krajach popularnością cieszą się tzw. children free zone. Również w Polsce jest to coraz bardziej ceniony trend. Żyjemy coraz szybciej, więcej pracujemy, częściej też podróżujemy, stajemy się coraz zamożniejsi, nie dziwi więc fakt, że zyskują miejsca, które sprzyjają regeneracji sił i relaksowi – tłumaczy Dorota Tokarska, Dyrektor Marketingu Manor House SPA. – Hotel dla dorosłych sprawdza się nie tylko na romantyczny weekend we dwoje lub błogi wypoczynek z grupą przyjaciół w hotelowym SPA bez dzieci. Obserwujemy, że zarówno rodzice maluchów lubią sobie zrobić od czasu do czasu urlop od swoich pociech, ale też osoby, które nie są rodzicami lub mają już dorosłe dzieci coraz częściej szukają miejsc dla dorosłych. Podobnie wygląda sytuacja przy organizacji eventów firmowych i biznesowych spotkań. Współpracujące z nami firmy i agencje oraz ich pracownicy i klienci chwalą możliwość spędzenia zawodowego czasu wyłącznie w dorosłym towarzystwie. Jeśli dodamy to tego historyczne zabudowania, luksusowe wnętrza, dobrą kuchnią, bogatą ofertę SPA i bliskość natury, nasz hotel staje się naturalnym wyborem.

Kompleks wyróżnia holistyczna filozofia podejścia do człowieka i zabiegów SPA. Dzięki połączeniu współczesnego luksusu, holistycznej aury i energetycznych terapii z historią dawnej rezydencji Odrowążów, konferencje w SPA mogą być zorganizowane w duchu corporate wellness. Po firmowych warsztatach, szkoleniach lub biznesowych spotkaniach można skorzystać z szerokiej gamy atrakcji: sesji w Łaźniach Rzymskich (również nocnego saunowania), kąpieli w bezchlorowym basenie, koncertów na gongi i misy tybetańskie, rytuałów pod gołym niebem w Witalnej Wiosce SPA, czy relaksu w Ogrodzie Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy, Spiralą Energetyczną, Piramidą Horusa i Ogrodem Zen.  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *