Sodexo Hub – spotkanie liderów branży hotelowej23 maja br. na PGE Narodowym odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Sodexo Hub, realizowanego przez firmę Sodexo Polska. Tematem przewodnim spotkania jest Facility Management (kompleksowa obsługa techniczna) w branży hotelowej. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zostało zaproszone wąskie grono zarządzających dużymi hotelami, by zapewnić komfortowe warunki do wymiany wiedzy i doświadczeń w strategicznych dla hotelarzy tematach.Eksperci po stronie Organizatora opowiedzą jak obsługa techniczna obiektu hotelowego przekłada się na „jakość życia” zarówno osób zarządzających hotelem i pracujących w nim, a także samych klientów. Podjęta zostanie kwestia zapewnienia szeroko pojmowanego bezpieczeństwa w hotelu, a także omówiony stricte HR-owy wątek – hotel jako nowoczesne miejsce pracy dla pracowników XXI wieku (millenialsów, pokolenia Z). Każdy moduł tematyczny będzie podsumowany sesją pytań i odpowiedzi, 
a także dyskusją. Całość wydarzenia zakończy study tour zrealizowane we wnętrzach PGE Narodowego. Patronem Medialnym wydarzenia jest magazyn Hotelarz, najlepszy i najpopularniejszy miesięcznik branży hotelarskiej w Polsce.
– Misją naszej firmy jest poprawianie jakości życia. Tę ostatnią rozumiemy szeroko i wiemy, że do dokonywania wielkich przemian potrzebna jest wiedza jak to robić. Jako lider obecny na polskim rynku od 25 lat mamy wiele wiedzy do przekazania, ale wciąż chcemy wsłuchiwać się w głos branży, poszerzać perspektywę, uczyć się coraz to nowych rzeczy i odpowiadać na potrzeby dnia dzisiejszego. Tej eksperckiej wymianie wiedzy mają posłużyć spotkania dla liderów o nazwie Sodexo Hub – mówi Norbert Ślusarczyk, Segment Director Corporate Hard FM Poland w Sodexo Polska.
Sodexo Polska jest krajowym liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i w cateringu. Sodexo Hub – cykl elitarnych spotkań połączonych z dyskusją i study tour – to propozycja dla liderów, którzy chcą czerpać z globalnego know-how, a jednocześnie dzielić się swoją unikalną perspektywą – w ramach omawiania najbardziej aktualnych trendów, zjawisk, wydarzeń dla danej branży.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *