ARTYKUŁ PARTNERA: Zapisz się na bezpłatną konferencję dot. bezpieczeństwa płatności

Wspólnie z First Data Polcard zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji bezpłatnych konferencji, dzięki którym dowiesz się jak zwiększyć bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych w Twoim hotelu.

Podczas tego wydarzenia specjalnie dobrane grono ekspertów podzieli się swoim doświadczeniem. Opowiedzą o najnowszych narzędziach, które pozwolą ograniczyć liczbę oszustw kartowych oraz zmniejszyć liczbę chargebacków. Tematyka konferencji: - Zagrożenia związane z transakcjami bezgotówkowymi i praktyki przeciwdziałania fraudom - Jak moglibyśmy okraść Twój hotel i Twoich klientów? I dlaczego jesteśmy pewni, że to by się nam udało -  Omówienie błędów bezpieczeństwa, które mogą się zdarzyć i być bardzo dotkliwe dla hotelu finansowo lub wizerunkowo - Dedykowane usługi hotelowe i procedury związane z obsługą reklamacji transakcji płatniczych w oparciu o najnowsze regulacje organizacji płatniczych VISA, Mastercard, Amex   Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji, będzie to szansa do zdobycia praktycznej wiedzy dotyczącej najnowszych metod i rozwiązań przeciwdziałania fraudom. Jest to również doskonała okazja do spotkania się z osobami z branży hotelowej, wymiany poglądów i własnych doświadczeń. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Opinie uczestników Uczestnicy wcześniejszych edycji konferencji bardzo wysoko ocenili zarówno poziom merytoryczny, jak i użyteczność przekazanej wiedzy. „Ważna konferencja odpowiadająca na potrzeby branży hotelarskiej podczas której wskazano konkretne sposoby poprawy bezpieczeństwa płatności kartami płatniczymi. Merytoryczne dyskusje, case study i odpowiedzi na nurtujące pytania. Wszystko przygotowane profesjonalnie i  rzeczowo. Polecam” Michał Rogula, General Manager - Hotel Lavender. Kiedy i gdzie ? 23 maja, Warszawa –  Pałac Lubomirskich (Business Centre Club) 6 czerwca, Wrocław - Wrocławskie Centrum Kongresowe Zgłoś swój udział: https://akademiapolcard.pl/  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *