NOWOŚĆ – SOFT PACK SYSTEM MED

System SOFT PACK to innowacyjne i niezwykle komfortowe urządzenie, z portfolio Nova Group, do zabiegów termalnych oraz relaksacyjnych. Został on stworzony do wykonywania ceremonii spa, bazujących na ciepłych okładach i tym samym stanowi podstawę każdego nowoczesnego obiektu spa, salonu odnowy biologicznej czy sanatorium!

Innowacyjna koncepcja systemu polega na „lewitowaniu” (unoszeniu się) ciała pacjenta w pozycji embrionalnej, na powierzchni ciepłej wody poprzez otulające, elastyczne powłoki materaca, bez bezpośredniego kontaktu z wodą. W połączeniu z ciepłymi preparatami, typu: glinki, algi, maski czy zioła, sprzyja całkowitemu rozluźnieniu mięśni oraz otwarciu porów skóry, w celu wysoce efektywnej penetracji składników aktywnych. Dopełnieniem całkowitego relaksu jest zaawansowany system muzyczny Soft Music, który przetwarzając muzykę w zauważalne i jednocześnie odczuwalne wibracje, pomaga pacjentom osiągnąć balans, zwiększa poziom relaksacji i wspomaga redukcję stresu. Ta technologiczna innowacja pozwala holistycznie zadbać o zdrowie pacjenta, czego potwierdzeniem są wieloletnie doświadczenia fizjoterapeutów oraz liczne badania medyczne.

Dodatkowo - nowy system masażu SOFT TOUCH już od teraz dostępny we wszystkich modelach SOFT PACK SYSTEM. Innowacyjna technologia masażu wodnymi dyszami to nowy poziom relaksacji i komfortowego odpoczynku dla pacjenta. Dysze są zintegrowane z powierzchnią leżanki, dzięki czemu umożliwiają łagodny dotyk/masaż obszaru ramion i szyi strumieniem wody, w zaprogramowanych odstępach czasu. Powstałe wibracje pracują głęboko w ciele, a także pobudzają do pracy wewnętrzne narządy. Poza tym, SOFT TOUCH może być również wykorzystywany do krótkich zabiegów, bez konieczności rozbierania się przez gościa.

www.novagroup.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *