Rusza Hampton w fabryce fortepianów

W najbliższy piątek pierwszych gości przyjmie 91-pokojowy Hampton by Hilton Kalisz. Obiekt powstał w zrewitalizowanej fabryce fortepianów w kompleksie biurowo-hotelowo-kulturalnym Calisia One.

Każdy z pokoi o pow. 21 m kw. będzie wyposażony m.in. sejf, coffee set, zestaw do prasowania, duże lustro w przedpokoju i prysznic typu walk-in. W częściach ogólnodostępnych oprócz charakterystycznej dla tej marki strefy Welcome Zone i recepcji tzw. The Hub znajdą się też strefa wypoczynkowa Living Zone i restauracyjna Gathering Zone. Goście będą mogli skorzystać również ze strefy biznesowej Work Zone, gdzie dostępne będą dla nich dwa stanowiska komputerowe z drukarką. Hotel posiada salę konferencyjną, przystosowaną do realizacji konferencji, spotkań biznesowych i handlowych.

Firma FB Antczak w lipcu 2016 r. podpisała umowę franczyzową z siecią Hilton Worldwide. Oprócz części hotelowej, w kompleksie Calisia One zaplanowano także przestrzeń biurowo-usługową o powierzchni 4 tys. m kw. Dopełnieniem całego założenia architektonicznego, przygotowanego przez pracownię MODOarchitektura z Poznania, będzie nowoczesny, zielony dziedziniec wraz z zapleczem handlowo-gastronomicznym.

Nowy hotel wraz z całym kompleksem Calisia One będzie oferował szereg nowych usług zarówno dla biznesu, jak i mieszkańców miasta.

„Calisia One została zaprojektowana przez firmę Antczak Investement w taki sposób, by ożywić tę część miasta. Jesteśmy przekonani, że nowy hotel wraz z całą otaczającą infrastrukturą kompleksu będzie dobrym miejscem do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, wydarzeń branżowych, a także jubileuszy czy prywatnych uroczystości. Jesteśmy otawarci na różne modele współpracy” - podkreśla Daniel Sobkowiak, dyrektor Hampton by Hilton Kalisz.

Kaliska Firma Budowlana Marka Antczaka, działająca od 1981 roku, jest przedsiębiorstwem dewelopersko-budowlanym specjalizującym się w realizacji obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowomagazynowych. Prowadzi inwestycje mieszkaniowe i budowlane m.in. w Kaliszu, Kielcach, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, jest także producentem betonu towarowego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *