Nowa odsłona Prezydenta w Spale

Hotel Prezydent w Spale pod Łodzią całkowicie zmienił klimat. Dawny, łowiecki wystrój obiektu został zastąpiony nowoczesnym designem, w którym dominują naturalne drewno, metal i tafle szkła. To początek jeszcze większych zmian. Za projekt odpowiada pracownia KM Rubaszkiewicz.

Obecnie hotel dysponuje 38 pokojami. W wyniku dalszej rozbudowy powiększy się blisko dwukrotnie o pokoje w standardzie 4-gwiazdkowym. Powstanie też centrum SPA & wellness z basenem, saunarium, tężnią solankową, komorą hiperbaryczną i gabinetami zabiegowymi, a także kręgielnia oraz specjalna wiata na przyjęcia okolicznościowe. Charakterystycznym elementem będzie patio otoczone przez gabinety SPA oraz sauny. Liczne przeszklenia i otwarcia widokowe mają zacierać granicę między wnętrzem i zewnętrzem, wpuszczając krajobraz do środka. W pierwszym etapie przebudowano też część konferencyjną z sześcioma salami na 260 osób. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *