Michał Kozak prezesem hotelu Arłamów

Michał Kozak, od czerwca ubiegłego roku wiceprezes i dyrektor generalny hotelu Arłamów, awansował na stanowisko prezesa zarządu, piastowane poprzednio przez właściciela, Antoniego Kubickiego, który stanął na czele rady nadzorczej.

Michał Kozak cześniej przez wiele lat związany był z MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering 360° w Ożarowie Mazowieckim, przechodząc przez recepcję, dział sprzedaży i marketingu po stanowisko dyrektora zarządzającego, a od 2013 r. został dyrektorem generalnym. W 2014 r. był finalistą pierwszej edycji organizowanego przez „Hotelarza” konkursu na Hotelarzy Roku w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego.

Hotel Arłamów dysponuje 234 pokojami, kilkoma restauracjami i barami, 3-poziomowym centrum SPA & wellness, a także największym na Podkarpaciu centrum konferencyjnym o pow. 1,5 tys. m kw. oraz kompleksem sportowo-rekreacyjnym z pełnowymiarowymi boiskami piłkarskimi, halą sportową, stadniną koni, halą jeździecką, strzelnicami, kortami i polem golfowym.  

W roku 2017 obłożenie w hotelu wyniosło 68,3%, ARR 355 zł, a RevPAR 242 zł.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *