DRIZZLE® BLUE SP 20 firmy Buzil nadaje się do szkła akrylowego i zawiera aktywny bloker zapachów!

Od 1 maja 2019 roku Buzil dostarcza środek do mycia powierzchni Drizzle® Blue SP 20 o ulepszonej recep-turze i oferuje z nowym produktem dwie istotne zalety. Znaczne obciążenia zapachowe we wrażliwych obs-zarach, np. w szpitalach i domach opieki, stanowią dla produktów do mycia szczególne wyzwanie. Dzięki aktywnemu blokerowi o świeżym zapachu dezodorantu brzydkie zapachy są przez środek SP 20 skutecznie i trwale usuwane. Gotowy do użycia środek do mycia natryskowego ma oprócz tego wysoką tolerancję ma-teriałową i nadaje się także do szkła akrylowego (PMMA).

Drizzle® Blue SP 20 może być uniwersalnie stosowany na wszystkich powierzchniach wodoodpornych, np. szklanych i lustrzanych, ceramicznych i metalowych, a także lakierowanych i mających wysoki połysk po-wierzchniach z tworzywa sztucznego. Ten niewymagający znakowania środek do mycia ma zaawansowane właściwości w zakresie usuwania zabrudzeń i pozostawia połysk bez smug. Drizzle® Blue sprawdza się w codziennym utrzymaniu czystości, a dzięki niewielkiemu zużyciu jest szczególnie ekonomiczny. Gotowa do użycia butelka do rozpylania umożliwia prostą aplikację. Produkt jest rozpylany z butelki na złożoną ścier-eczkę z mikrowłókien, a powierzchnia może być bezpośrednio i szybko oczyszczana.

Drizzle® Blue SP 20 jest przetwarzany w czystej postaci i oferowany zarówno w butelkach do rozpylania o pojemności 600 ml, jak i w pojemniku 10-litrowym. Od 1 maja 2019 r. stara formuła nie będzie oferowana przez producenta.

Wraz z produktami Drizzle® Blue SP 20 (powierzchnia), Bucasan® Sanibreeze G 454 (sanitariaty) i Corridor® Cibreeze Wipe S 790 (podłoga) oraz gotowym do użycia odświeżaczem powietrza Buz® Fresh Magic G 567 Buzil pokrywa pełną przestrzeń mieszkalną i sanitariaty w obiektach obciążonych zapachowo i zapewnia najwyższą czystość i higieniczne warunki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *