Vienna House Easy Kraków świętuje

Ponad 150 gości miało okazję zobaczyć nowe oblicze Vienna House Easy Kraków w czasie wieczornego koktajlu wieńczącego zakończenie generalnej renowacji hotelu. Letnia impreza przebiegła w swobodnym stylu, a zaproszeni klienci biznesowi i partnerzy toczyli rozmowy przy muzyce na żywo do późnych godzin wieczornych.

Martin Ykema, dyrektor operacyjny Vienna House, Ewa Nowakowska, dyrektor generalna Vienna House Easy, Tomasz Piórkowski, dyrektor regionalny Vienna House

Wieczór w Vienna House Easy Kraków był bardzo gorący. Temperatura na dworze była iście tropikalna, a sam hotel tętnił życiem. – Ostatni rok był rokiem wyzwań i jestem niezwykle dumna z mojego zespołu. Wspólnie udało się nam osiągnąć sukces – mówiła Ewa Nowakowska, dyrektorka generalna Vienna House Easy Cracow. Na scenie wystąpił również Martin Ykema, dyrektor operacyjny Vienna House, który przypomniał, że podczas 20-lecia hotelu obiecał dwie rzeczy: że przy następnym spotkaniu pogoda będzie lepsza i że nastąpią wielkie zmiany. Słowa dotrzymał.

Dział sprzedaży Vienna House

Wśród atrakcji wieczoru był pokaz taneczny duetu Dominika Dana & Marcin Klasz z Grupy Tanecznej ATELIE oraz muzyka na żywo w wykonaniu saksofonisty Andrzeja Martinsona i wokalistki Agnieszki Szwarcowskiej. Nie zabrakło stoiska z lokalnymi winami, orzeźwiającymi napojami i lekkim jedzeniem, a gości do zabawy zagrzewała DJ-ka Karolina Pinkawa. Goście mieli okazję obejrzeć pokaz kulinarny szefowej kuchni hotelu Małgorzaty Strzeleckiej.

Dominika Dana & Marcin Klasz z Grupy Tanecznej ATELIE
Muzyka na żywo w wykonaniu saksofonisty Andrzeja Martinsona i wokalistki Agnieszki Szwarcowskiej

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *