Anna Gasińska dyrektor regionalną IGHP   PERSONALIA

Anna Gasińska, dyrektor generalna hoteli Kossak i Senacki w Krakowie, została powołana na stanowisko dyrektor regionalnej Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w Małopolsce. Zastąpi na tym stanowisku Marcina Ziobrę, który został doradcą zarządu ds. współpracy z HOTREC i HSU.

 Anna Gasińska pracuje w branży hotelarskiej od 17 lat. Karierę rozpoczęła w dziale F&B hotelu Novotel Kraków Centrum, następnie pracowała w sieci Hotel System. Od 2009 roku jest związana z firmą Osti-hotele, gdzie rozpoczęła pracę na stanowisku front office managera w nowo otwartym hotelu Kossak.  W 2012 roku została dyrektor generalną Kossaka i Senackiego. Ukończyła studia na kierunku Turystyka i Rekreacja na AWF-ie w Krakowie. Jest ekspertem w obszarze hotel & revenue management. W 2016 roku otrzymała nagrodę Hotelarz Roku w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego. Angażuje się razem ze swoimi pracownikami w akacje charytatywne takie jak Dni Dawcy Szpiku, jest inicjatorką dobroczynnego przedsięwzięcia „Krakowscy Hotelarze dzieciom” – w myśl zasady, że nic tak nie integruje, jak wspólne pomaganie. – Moje całe życie zawodowe jest związane z Krakowem. Dzięki temu dobrze rozumiem potrzeby naszego rynku hotelarskiego. Liczę też, że dobre relacje z małopolskimi hotelarzami przełożą się na doskonałą współpracę w ramach IGHP – mówi Anna Gasińska, dyrektor regionalna IGHP.

Na stanowisku dyrektora regionalnego IGHP Anna Gasińska zastąpiła Marcina Ziobrę, który ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie operacyjne wzmocni Izbę w istotnym obszarze jej działalności. Do jego zadań będzie należała  współpraca z HOTREC oraz HSU (Hotel Stars Union), analizowanie modeli działania w Europie, a także przygotowywanie eksperckich opracowań dla polskiego rynku, szczególnie w obszarze krótoterminowego najmu mieszkań. Będzie wspierał zespół wiceprezesa Izby Juliana Bystrzanowskiego, który jest jednocześnie członkiem władz HOTREC. – Tematy dotyczące hotelarstwa w skali europejskiej są fascynujące, zwłaszcza że jako przedstawiciele Polski w HOTREC, mamy realny wpływ na kształt prawa i możemy lobbować w kwestii korzystnych rozwiązań dla naszej branży – mówi Marcin Ziobro, doradca zarządu ds. współpracy z HOTREC i HSU. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego reprezentuje polską branżę hotelarską w HOTREC od 2015 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *