Remont generalny Novotel Kraków City West zakończony

W ciągu ostatnich dwóch lat, wybudowany w 1975 roku, hotel Novotel Kraków City West diametralnie zmienił swoje oblicze zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Motywem przewodnim nowej odsłony obiektu jest aktywność, a remont objął m.in. 80 pokoi N-Room (Superior), odświeżenie 68 pokoi, stworzenie dwóch apartamentów w nowym koncepcie oraz renowację i odświeżenie przestrzeni wspólnej, basenu, strefy fitness, a także terenu dookoła obiektu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zewnętrzna część hotelu została odnowiona, a biała fasada zaprasza do odwiedzenia wyremontowanych wnętrz. Teren dookoła hotelu także został zaadaptowany tak, aby w pełni wykorzystać jego potencjał i pełnić dodatkowe funkcje. Marka, a w szczególności Novotel Kraków City West nastawione są na sport, wypoczynek oraz rodziny z dziećmi. Z tego powodu powstała zewnętrzna siłownia, a także duży plac zabaw dla najmłodszych. Przed hotelem powstało drewniane rondo otoczone dekoracyjnymi trawami, osłaniającymi je przed wzrokiem przechodniów, na którym można wypić poranną kawę. Stworzony został także taras w ogrodzie, po drugiej stronie budynku.

Wyremontowane i stworzone na nowo pokoje prezentują nowoczesny, ale przytulny design. Widać tutaj inspirację wnętrzami skandynawskimi przełamane delikatnymi nawiązaniami do różnych aktywności fizycznych. Pokoje typu N-Room są nowym konceptem, pomieszczenia są ergonomiczne i zaprojektowane z otwartymi przestrzeniami, dużą ilością światła, dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy. Projekt opiera się na modułowym życiu – praca i odpoczynek w jednym miejscu.

Goście za każdym razem spotykają ambasadora, który dba o ich komfort, a podczas posiłków zabawia też dzieci. Marka Novotel w swojej filozofii nastawiona jest na rodziny z dziećmi, dlatego szczególnie dba o komfort tych podróżujących. Krakowski Novotel City West jest jednym z hoteli, które rocznie przyjmują największą liczbę dzieci - około 3000. Dlatego też nacisk położony jest na wyjątkowość pobytu także dla najmłodszych. W duchu hotelu organizowane są zajęcia sportowe, wieczorne czytanie bajek, seanse filmowe czy udostępnione gry na X-box. Dodatkową zaletą jest wielkość pokoi. Mają one 30 m kw.

Odremontowana strefa fitness powstała zgodnie ze standardami In Balance. Wyposażona jest w taki sposób, aby mogły z niej korzystać osoby na początku swojej drogi ze sportem, jak i te zaawansowane. Na zamówienie możliwe są także treningi indywidualne w centrum fitness, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które zatrzymują się na dłużej i mają plan treningowy do zrealizowania. Strefa fitness połączona jest z basenem, który został odświeżony i wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Jego zaletą jest widok na Kopiec Kościuszki. Dodatkowo można korzystać z hotelowych rowerów i zwiedzić okolicę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *