Raffles Spa wyróżnione prestiżową nagrodą w ramach World Luxury Spa Awards

W St. Petersburgu ogłoszono zwycięzców dorocznych międzynarodowych nagród World Luxury Spa and Restaurant Awards. Raffles Spa z hotelu Raffles Europejski Warsaw otrzymało nagrodę Luxury Historical Hotel Spa.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wybierani są w drodze publicznego głosowania. Na ocenę SPA wpływa wiele czynników, takich jak marka, lokalizacja, kwalifikacje personelu czy satysfakcja klientów. Nagrody World Luxury Spa Awards przyznawane są od 2010 roku. Co roku w głosowaniu uczestniczy ponad 250 tysięcy osób z całego świata.

Oferta Raffles Spa topięć pokoi zabiegowych oraz jeden pokój VIP dla par z ekskluzywnymi zabiegami odmładzającymi, inspirowanymi tradycjami azjatyckimi, bliskowschodnimi i europejskimi. W SPA znajdują się strefy relaksacyjne z saunami, łaźniami parowymi, prysznicami witalności i fontannami lodowymi oraz całodobową strefą fitness, wyposażoną w sprzęt marki Technogym. Zabiegi w warszawskim Raffles Spa przygotowane zostały we współpracy z profesjonalnymi markami kosmetycznymi: Aromatherapy Associates i Sisley.

Inspiracją dla Raffles Spa stał się odnawialny cykl kwiatu lotosu, zsynchronizowany z naturalnym rytmem dnia. Kwiatu lotosu jest podziwiany w wielu kręgach kulturowych świata. Jego elegancji, dostrzegalnej już na pierwszy rzut oka, towarzyszy zdolność do codziennych zmian, która czyni lotos symbolem rewitalizacji i odnawialnej, naturalnej siły. Jego źródłem jest pąk, skryty pod taflą wody. O brzasku kwiat wychyla się na powierzchnię, by wraz z zapadnięciem nocy ponownie schować się w podwodnym zaciszu. Równowaga pomiędzy wysiłkiem i wypoczynkiem ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju i odnowy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *