Złoty Widok Ski & SPA w Szczyrku na finiszu budowy

Jeszcze tego lata w Szczyrku oddany zostanie do użytku kompleks nowych budynków apartamentowych pod wynajem – Złoty Widok Ski & SPA. Inwestycję tworzą trzy budynki o bryłach, nawiązujących do górskich szczytów. W sumie powstało 28 apartamentów, które wynajmowane są przez spółkę Top Apart należącą do dewelopera Apartamenty Złoty Widok, który planuje kolejne inwestycje w Szczyrku.

Dzięki nawiązaniom do górskich szczytów i dużym fragmentom elewacji wykończonej drewnem, architektura budynków Złoty Widok Ski & SPA wpisuje się naturalnie w otoczenie i górską stylistykę. W Złotych Widokach znajdą się jednopokojowe studia z aneksami kuchennymi i dwupokojowe apartamenty. Część lokali wyposażono także w kominki i klimatyzację. Deweloper zaplanował też infrastrukturę rekreacyjną. – Będzie strefa relaksu i SPA z jacuzzi, sauną suchą i parową. Przewidzieliśmy także miejsce zabaw dla dzieci, wspólną salę jadalna oraz narciarnię – mówi Marcin Grzybowski, prezes spółek Apartamenty Złoty Widok.  

Zdecydowana większość apartamentów kupiona została przez klientów nie tylko do użytku własnego, ale przede wszystkim jako inwestycja pod wynajem. Zarządzanie najmem oraz obsługę gości realizuje spółka Top Apart. – Podobnie jak w dwóch naszych poprzednich projektach apartamenty pracować będą na zysk właścicieli. Patrząc na dotychczasowe wyniki apartament przynieść może właścicielowi rocznie od 19 tys. do 34 tys. zł przychodu rocznie w zależności od typu apartamentu mówi Marcin Grzybowski.

Spółka Apartamenty Złoty Widok realizuje projekty deweloperskie w Szczyrku od 2013 roku. Do tej pory oddała do użytkowania dwa budynki apartamentowe z 28 apartamentami w budynkach z zapleczem rekreacyjnym. W ramach grupy właścicielskiej dewelopera działa także spółka Top Apart, zajmująca się kompleksowym zarządzaniem budynkami, wynajem apartamentów i obsługą gości. Deweloper planuje kolejny projekt w Szczyrku – Apartamenty XYZ. Powstaną tuż przy dolnej stacji całorocznej kolei gondolowej Szczyrk Moutain Resort na Halę Skrzyczeńską, a jednocześnie przy głównej ulicy kurortu. Całość tworzyć ma 30 lokali z pełnym, hotelowym zapleczem usługowym w tym restauracją i basenem. Za projekt architektoniczny odpowiada warszawska pracownia WXCA. Sprzedaż apartamentów ruszy w najbliższych tygodniach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *