Hotel Professionals pomaga Marvipolowi przy hotelach

Marvipol Development, na podstawie umowy franczyzy zawartej z Louvre Hotels Group, zrealizuje pierwszy w Europie obiekt pod marką Royal Tulip. Podczas przygotowania koncepcji projektu oraz w procesie wyboru marki inwestora wspierała firma doradcza Hotel Professionals, która następnie reprezentowała spółkę w negocjacjach z siecią LHG przy ustalaniu warunków umowy franczyzy. Teraz zaangażowana jest w kolejny projekt hotelowy Marvipolu i LHG w Gdańsku.

Royal Tulip Warsaw Apartments powstanie w Warszawie w kompleksie Unique Tower przy ul. Grzybowskiej na tzw. bliskiej Woli. Nowy obiekt wzbogaci warszawski rynek noclegowy o 448 jednostek apartamentowych przeznaczonych na pobyty krótko- i długoterminowe, w standardzie 5-gwiazdkowym. – Jesteśmy dumni, że mamy swój udział w procesie planowania tej wyjątkowej inwestycji. Jest to kolejny niezwykły projekt dla Warszawy. Obiekty marki Royal Tulip wyróżniają się niezwykle wysokim poziomem komfortu i obsługi. Profil marki idealnie wpisuje się w charakter powstającej inwestycji Unique Tower i nowego dynamicznie rozwijającego się centrum biznesowego stolicy – mówi Alex Kloszewski, partner zarządzający w spółce Hotel Professionals. Zespół Hotel Professionals współpracuje ze spółką Marvipol Development przy kolejnych projektach, w tym m.in. przy planowanej inwestycji na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Reprezentuje inwestora w negocjacjach z siecią Louvre Hotels Group dotyczących warunków biznesowych umowy franczyzy na marki Premiere Classe, Kyriad i Tulip Residence, łącznie z 350 pokojami. Inwestycja ma zostać ukończona w drugiej połowie 2020 r.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *