Proekologiczne czytniki prasy dla hoteli

Elektroniczne czytniki prasy w hotelach pozwalają na zredukowanie zamawiania papierowej prasy do minimum, a dzięki temu na ograniczenie wycinki drzew. Przy okazji ułatwiają logistykę oraz umożliwiają dystrybucję własnych broszur i ważnych informacji przekazywanych gościom.Aktualna batalia z plastikiem przyćmiła inną smutną prawdę – niemal co drugie przemysłowo ścięte drzewo na świecie zamienia się w papier. Przemysł papierniczy, przez monokulturę nowych nasadzeń (dominuje sosna), zmniejsza różnorodność biologiczną lasów i czyni je bardziej podatnymi na wszelkie zagrożenia. Niezbędne jest przeciwdziałanie degradacji leśnego ekosystemu. Drukowane gazety i czasopisma zużywają znaczne ilości papieru, a po przeczytaniu nie zawsze trafiają do odzysku, na makulaturę.

A sam recykling papieru załatwia sprawę tylko połowicznie. Nadal zużywana będzie woda, energia oraz chemikalia do jego przetworzenia i ponownego uzdatnienia. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest całkowite wyeliminowanie zużycia papieru i przejście na e-wydania (e-Paper). Radisson Blu jest jedną z pierwszych dużych grup hotelowych, która już pod koniec [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *