Nowy telefon bezprzewoowy sip od Panasonic

Firma Panasonic Business zaprezentowała swój nowy telefon bezprzewodowy z serii KX-TGP600 SIP-DECT. Model KX-TPA68 jest łatwym w użyciu i elastycznym rozwiązaniem komunikacyjnym zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Telefon KX-TPA68 jest dostępny na rynku od czerwca 2019 r. Urządzenie oferuje współdzielenie połączeń w czasie rzeczywistym (SCA), umożliwiając użytkownikom łatwe odbieranie, wyszukiwanie połączeń i dołączanie do rozmów współdzielonych przez wiele bezprzewodowych telefonów biurkowych KX-TPA68 zarejestrowanych w tych samych jednostkach bazowych TGP600.

Użytkownicy mogą podłączyć do systemu do ośmiu bezprzewodowych telefonów stacjonarnych DECT. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia zasięgu działania słuchawek bezprzewodowych dzięki wykorzystaniu dodatkowych repeaterów. Na jedną stację bazową możliwe jest zastosowanie do 6 retransmiterów w układzie gwiaździstym lub do 3 w układzie łańcuchowym.

Aby zapewnić intuicyjną komunikację, telefon jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,5 cala i 18 klawiszy funkcyjnych z możliwością etykietowania. Pamięć telefonu pozwala na zapisanie do 500 numerów telefonów, co oznacza, że ​​użytkownicy mogą łatwo wyszukiwać kontakty.

Ponadto model KX-TPA68 oferuje wysoką jakość dźwięku, system głośnomówiący z pełnym dupleksem i o 60% wyższą głośność w porównywaniu do modeli poprzedniej generacji. Dodatkowo w przypadku hałasów w otoczeniu ulepszona funkcja redukcji szumów automatycznie dostosowuje głośność odbieranego dźwięku.

Więcej informacji na temat profesjonalnych rozwiązań komunikacyjnych Panasonic można znaleźć na stronie: https://business.panasonic.pl/rozwiazania-komunikacyjne/.

Emilia Szarawarska Senior Account Manager e.szarawarska@unitedpr.pl 22 845 24 50 ext. 106 / 882 179 770

O Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

Naszą misją jest sprawienie, aby technologie pomagały firmom odnosić sukcesy, działając w sposób dla nich nieodczuwalny. Wierzymy, że urządzenia i systemy powinny po prostu działać. Przedsiębiorstwa osiągną sukces, jeśli tylko będą mogły skoncentrować się na swoich klientach, mając pewność, że wszystkie technologie odpowiadające za funkcjonowanie firmy współpracują ze sobą. Dlatego opracowujemy produkty i rozwiązania, które są tak zintegrowane z trybem pracy naszych klientów, że są praktycznie niewidoczne - pracują w tle, napędzając sukces firmy.

PSCEU składa się z sześciu działów produktowych:

  • Broadcast & ProAV zapewnia swobodę opowiadania historii za pomocą wysokiej jakości produktów i rozwiązań, które gwarantują płynną pracę i doskonały stosunek jakości do ceny; szerokie portfolio rozwiązań obejmuje kamery zdalne, przełączniki, kamery studyjne i ENG P2HD. Oferta kamer filmowych zawiera modele VariCam i EVA1, które są w stanie obsłużyć 4K i High Dynamic Range (HDR), dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do produkcji kinowych, telewizyjnych, nagrywania filmów dokumentalnych i wydarzeń na żywo.
  • Communication Solutions oferuje wiodące na świecie systemy telefoniczne, terminale SIP i profesjonalne skanery sieciowe umożliwiające swobodną komunikację.
  • Mobile Solutions Business Division pomaga pracownikom mobilnym zwiększać produktywność dzięki wzmocnionym notebookom i tabletom Toughbook, urządzeniom typu handheld i systemom EPOS (ang. Electronic Point of Sale). Jako lider na europejskim rynku, Panasonic w 2017 r. miał 57% udziału w przychodach ze sprzedaży wytrzymałych notebooków i tabletów (VDC Research, marzec 2018 r.).
  • Industrial Medical Vision (IMV) tworzy rozwiązania dla różnych branż, takich jak medycyna, nauki biologiczne, profesjonalne rozwiązania audiowizualne i przemysł. Portfolio produktów obejmuje kompletne systemy kamer w wersji OEM.
  • Security Solutions są oparte na wieloletnim doświadczeniu w produkcji urządzeń do monitoringu o jakości umożliwiającej wykorzystanie nagrań w charakterze materiałów dowodowych. Gwarantują one najwyższą jakość obrazów w dowolnym środowisku dzięki wykorzystaniu niezawodnych i zaawansowanych technologicznie kamer oraz systemów rejestrowania obrazów.
  • Visual System Solutions oferuje najszerszą gamę profesjonalnych wyświetlaczy i projektorów, zapewniając profesjonalistom branży AV swobodę tworzenia. Lider europejskiego rynku projektorów o wysokiej jasności z 39% udziałem w rynku (Futuresource: w kategorii powyżej 5 tys. lumenów, dane za okres 04.2016-03.2017 z wyłączeniem rozwiązań 4K i kina cyfrowego).

O Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w opracowywaniu produktów i technologii w obszarze elektroniki konsumenckiej, wyposażenia domów i rozwiązań dla motoryzacji, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Firma rozwinęła swoją działalność na całym świecie i obecnie zarządza 582 filiami oraz 87 przedsiębiorstwami stowarzyszonymi, które w roku finansowym zakończonym 31 marca 2019 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 62,5 miliarda euro. Więcej informacji o Panasonic znajduje się pod adresem: http://panasonic.pl lub http://business.panasonic.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *