Zapisy na 6. InterContinental Tower Run – charytatywny bieg po schodach 22 wrześniaSzósty bieg po schodach-InterContinental Tower Run odbędzie się 22 września o godz. 9.00. Na uczestników poza śniadaniem w hotelu InterContinental czeka sporo niespodzianek. W tym roku wszyscy biegną dla 5-letniego Emila.

Zawodnicy startują z parkingu hotelowego, czyli poziomu -5. Meta znajduje się na 44 piętrze. 49 pięter, czyli 1000 schodów – tyle mają do pokonania zawodnicy. Pakiet startowy kosztuje 100 zł. Każdy zawodnik otrzyma medal.

W tegorocznej edycji InterContnental Tower Run pieniądze z pakietów startowych zostaną przeznaczone na wózek elektryczny oraz rehabilitacje dla Emila. W 13. miesiącu życia u Emila zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Chorobę, wskutek której mięśnie słabną i stopniowo zanikają. Od tego czasu Emil i jego rodzice każdego dnia ciężko pracują nad tym, aby mógł on się rozwijać i być jak najbardziej sprawny ruchowo. Emil jest bardzo pogodny, lubi ludzi i bardzo szybko nawiązującą nowe znajomości. Emil marzy o wózku elektrycznym. Obecnie porusza się na wózku aktywnym, ale chce dogonić inne dzieci i być sprawny tak jak one podczas zabawy.

Zapisy na stronie http://towerrun.pl/Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *