Pierwszy w Polsce obiekt pod marką Tulip Residences powstanie na Pradze   INWESTYCJE

Firma WIK Capital zawarła umowę franczyzy z siecią Louvre Hotels Group  na otwarcie w Warszawie na Pradze przy ul. Targowej pierwszego w Polsce obiektu pod marką Tulip Residences z ok. 100 jednostkami apartamentowymi. Otwarcie planowane jest na lato przyszłego roku. Za projekt wnętrz odpowiada firma Tremend. Pokoje sprzedawane są przez WIK w systemie condo po około 14,5 tys. zł za m kw. ze stopą zwrotu 7 proc. rocznie przez 10 lat.

Apartamenty pod oficjalną już nazwą Tulip Residences Warszawa Targowa położone są w samym sercu warszawskiej Pragi, między Stadionem Narodowym a Dworcem Wschodnim. Inwestorem jest warszawskim deweloper Wawa Novum, działający od 1985 roku i posiadający w swoim portfolio liczne realizacje mieszkaniowe. Pracownia Tremend stworzyła przestrzeń z dużą dawką koloru i nowoczesności. Jednostki mieszkalne będą posiadały aneksy kuchenne, co jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów długoterminowych. Do dyspozycji gości oddane zostaną dodatkowo: całodobowa recepcja z lobby, restauracja z barem oraz pomieszczenie coworkingowe z możliwością wynajmu na małe spotkania biznesowe. Z myślą o gościach, którzy planują podróż z dużym wyprzedzeniem jeszcze w tym roku operator uruchomi system rezerwacyjny dla obiektu Tulip Residences Warszawa Targowa.

Od lewej: Krzysztof Wiśniewski (WIK Capital), Adam Konieczny (LHG) i Cezary Tur (WIK Capital)

– Jestem bardzo podekscytowany pierwszym Tulip Residences według nowej koncepcji. Lokalizacja obiektu jest świetna i jestem przekonany, że z każdym rokiem będzie tylko zyskiwać – mówi, Adam Konieczny, dyrektor ds. rozwoju na Europę Louvre Hotels Group.

WIK Capital to firma oferująca kompleksowy zakres usług związanych z realizacją projektów hotelowych, specjalizująca się w sprzedaży condo. W swoim portfelu ma też Staybridge Suites na Ursynowie.

– Ta inwestycja na Pradze to kolejny krok w realizacji ściśle określonej strategii WIK Capital dążącej do osiągnięcia wysokiej pozycji wśród firm zarządzających obiektami hotelowymi a także inwestycjami condo-hotelowymi w Polsce – mówi Krzysztof Wiśniewski, wspólnik WIK Capital.

Jak dodaje Cezary Tur, dyrektor ds. rozwoju WIK Capital: – Jesteśmy pewni, że świetna marka, świeżość i wygoda produktu, dobry stosunek ceny do jakości, rewelacyjne położenie tuż przy Stadionie Narodowym, jak i bliskość komunikacji miejskiej będą głównymi czynnikami jakie docenią nasi klienci, co pozwoli zająć obiektowi znaczące miejsce w oferowaniu usług noclegowych w stolicy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *