Renata Długaszek dyrektor generalną Marine Hotel & Ultra Marine w Kołobrzegu   PERSONALIA

Renata Długaszek, ostatnio zarządzająca hotelem Dana Business & Conference w Szczecinie, została dyrektorem generalnym 5-gwiazdkowego kompleksu Marine Hotel & Ultra Marine by Zdrojowa w Kołobrzegu.

Renata Długaszek związana jest z działalnością operacyjna w hotelarstwie od 11 lat. Przez pierwsze osiem lat pracowała w Grupie Hotelowej Orbis, gdzie zajmowała stanowisko human resources managera najpierw w hotelu Mercure Warszawa Grand, a później w Novotelu Warszawa Centrum. W 2013 r. została zastępcą dyrektora generalnego Novotelu Warszawa Airport, a w 2014 r. dyrektorem generalnym Novotelu Gdańsk Centrum. W 2016 r. objęła stanowisko dyrektora nowo otwieranego 4-gwiazdkowego hotelu Dana Business & Conference w Szczecinie należącego do J.W. Construction Holding. Jest absolwentką Wydziału Romanistyki Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Zanim trafiła do Orbisu, od 2000 r. pracowała w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Kołobrzegu, gdzie uczyła języka francuskiego zawodowego, a od 2003 r. w Szkole Hotelarsko-Gastronomicznej w Warszawie, gdzie oprócz nauki języka francuskiego zawodowego była też kierownikiem praktyk zawodowych.

W Marine Hotel & Ultra Marine zastąpiła Ireneusza Czerskiego, który objął funkcję chief executive oficera w firmie Hossa.biz, specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami. Hossa.biz należy do trójmiejskiej Grupy Inwestycyjnej Hossa, która m.in. przygotowuje Radissona Blu w Sopocie oraz jest właścicielem Smart Hotelu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu i Longstay Aparthotelu w Gdyni.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *