Pierwsza odsłona Courtyard by Marriott Warszawa po częściowej modernizacji

Courtyard by Marriott Warsaw Airport doczekał się pierwszych efektów prac remontowych. W ubiegły weekend, po czterech miesiącach intensywnej pracy, hotel po raz pierwszy pokazał zupełnie nowe oblicze sal konferencyjnych oraz restauracji Brasserie.

W maju rozpoczęła się modernizacja hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Prace budowlane objęły część publiczną obiektu oraz sale konferencyjne. Hotel nie przerwał działalności i dalej przyjmował gości poziomie. FBT – Pracownia Urbanistyki i Architektury postawiła na pastele w odcieniach beżu, szarości, błękitu, czerni i bieli.

W połowie września oddano do dyspozycji gości zupełnie odmienioną restaurację Brasserie oraz sale konferencyjne. Uwagę przykuwają wielokolorowe lampy wiszące na wielu poziomach, inspirowane polskim bursztynem, drewniane elementy dekoracyjne i niespotykane wcześniej w Courtyardzie kolory.  Hotel posiada 13 sal konferencyjnych, w tym zmodernizowaną salę balową, o łącznej powierzchni 764 m kw. Kolejnym etapem remontu powierzchni ogólnodostępnych będzie przygotowanie zupełnie nowego lobby baru i recepcji. Trwa już także renowacja pokoi hotelowych. Inauguracja nowych sal była szczególna, ponieważ 14 września w hotelu odbyło się międzynarodowe wesele na 150 osób i cały zespół hotelu został zaangażowany w przygotowania do tego wydarzenia.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Pierwsza odsłona Courtyard by Marriott Warszawa po częściowej modernizacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *