#ibisStylesByUs – kreatywny wernisaż w ibis Styles Warszawa Centrum

W hotelu ibis Styles Warszawa Centrum odbyła się kreatywna wystawa #ibisStylesByUs. W hotelowym wnętrzu w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni uczestnicy wystawy mogli obejrzeć zwycięskie prace wyłonione w instagramowym konkursie przez jury, w którym znaleźli się hiszpańscy fotografowie Anna Devis i Daniel Rueda. Dodatkowo każdy wziął udział w kreatywnych warsztatach, w których mógł stworzyć swoje rękodzieła.

Hotel ibis Styles Warszawa Centrum jako jeden z gospodarzy międzynarodowej kampanii #ibisStylesByUs zaprosił gości na wernisaż fotografii wykonanych przez użytkowników Instagrama i ambasadorów konkursu. Spośród ponad 3000 nadesłanych prac opatrzonych hasztagiem #ibisStylesByUs przez użytkowników Instagrama jury wybrało 11 zwycięzców, których fotografie wyruszyły w międzynarodowe tournée po dziewięciu hotelach ibis Styles na całym świecie. Wystawa zawitała już do Hiszpanii, gdzie odbyła się jej premiera, na fotograficznej mapie są m.in. Wielka Brytania, Brazylia, Tajlandia czy Indonezja.Warszawską wystawę dodatkowo uzupełniły zdjęcia autorstwa Wojtka Koguta, accor area guest experience managera Orbisu, prywatnie miłośnika fotografii.

Niepowtarzalny charakter, unikalny design, kreatywność i inspirująca pozytywna energia obecna w hotelowych wnętrzach stanowią o charakterze i sile marki ibis Styles. Taka idea przyświecała także nam podczas konkursu, którego celem było zainspirowanie miłośników i amatorów fotografii do stworzenia wyjątkowych dzieł. Z kolei dzięki organizacji wystawy, wszyscy mogliśmy mieć okazję sami stać się kreatorami rękodzieł i na własnej skórze poczuć ducha marki ibis Styles – tłumaczy Marcin Szymański, midscale & economy segment manager Eastern Europe w Accor

W myśl idei przewodniej kampanii, której celem jest uwolnienie własnej kreatywności, każdy mógł odwiedzić kreatywne stanowiska z warsztatami DIY. Dla amatorów i miłośników fotografii hotel przygotował warsztaty poprowadzone przez Maurycego i Marzenę Śmierzchalskich. Z kolei fani grafiki i ilustracji mogli wykonać własnoręczne plakaty na stanowisku zorganizowanym przez Tomasza Pieńczaka. Wśród pozostałych warsztatów znalazły się: kreator biżuterii, a także stanowiska z lasami w szkle i naturalnymi świecami zalewanymi. Nie zabrakło też atrakcji kulinarnych, które zapewnił pokaz kuchni molekularnej z użyciem ciekłego azotu, dekorowanie babeczek i jadalne balony z helem. W wydarzeniu wzięli udział celebryci ze świata showbiznesu, influencerów i fotografii, tacy jak: Julka Wróblewska, Izabela Zwierzyńska, Anna Gzyra czy uczestnicy poprzedniej edycji programu Big Brother i Top Model. Wernisaż poprowadził prezenter Mateusz Szymkowiak.

– Hotel ibis Styles Warszawa Centrum to bez wątpienia jeden z najbardziej designerskich obiektów w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdy element wyposażenia odwołującego się do przewodniego motywu spędzania czasu nad rzeką kojarzy się jednocześnie z kreatywnością i pobudzaniem wyobraźni. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy właśnie w tym hotelu gościć wystawę zdjęć z konkursu #ibisStylesByUs – mówi Marcin Kubuj, dyrektor generalny hotelu ibis Styles Warszawa Centrum.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *