Jarosław Nowak prezesem Elbest Hotels   PERSONALIA

Jarosław Nowak objął stanowisko prezesa zarządu sieci Elbest Hotels, posiadającego 10 obiektów z niemal 1900 miejsc noclegowych.

Nowy prezes Elbest Hotels Jarosław Nowak, fot. Mieczysław Pawłowicz

“Bardzo chciałbym i będę do tego dążył, aby z naszych hoteli i centrów wypoczynkowo-szkoleniowych w szybkim czasie mogli w pełni korzystać polscy i zagraniczni turyści. W najbliższym czasie przygotujemy specjalną preferencyjną ofertę, adresowaną do biur podróży i organizatorów MICE. Zależy nam na dobrej współpracy z branżą turystyczną” - mówi Jarosław Nowak.

Jarosław Nowak był w przeszłości zawodowo związany ze środowiskiem turystycznym, zwłaszcza w zakresie promocji Polski. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Stosunków Międzynarodowych tej uczelni. Od połowy lat 90-tych był m. in. udziałowcem, właścicielem oraz prezesem kilku firm krajowych, a od 2010 roku również  zagranicznych, m. in. w Federacji Rosyjskiej i Kazachstanie. W latach 1998-1999 jako doradca prezesa UKFiT /obecnie Ministerstwo Sportu i Turystyki/ współtworzył Polską Organizację Turystyczną, a następnie  do 2003 roku pełnił funkcję dyrektora POIT w Nowym Jorku, promując nasz kraj w USA i Kanadzie. Po powrocie do kraju był dyrektorem Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta Łodzi - m. in. zainicjował powołanie Łódzkiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W latach 2006-2007 - jako pełnomocnik Ministra Spraw Zagranicznych oraz Ministra Kultury RP - był Komisarzem Roku Polskiego w Izraelu. Do 2010 roku pełnił funkcję wiceprezesa Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA.

W portfolio Elbest znajdują się: hotel Krynicaw Krynicy-Zdrój, hotel Wolin w Międzyzdrojach, hotel Solina w Myczkowcach k. Soliny, hotel Wodnik w Słoku k. Bełchatowa, hotel Sport w Bełchatowie, hotel Rychło w Bogatyni, Dom Wypoczynkowy Bełchatów w Szklarskiej Porębie, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Złoty Sen w Złotnikach Lubańskich, Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna k. Bełchatowa i Centrum Szkolenia i Rekreacji Krasnobród w Krasnobrodzie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *