Marcin Procajło dyrektorem regionalnym IGHP w Wielkopolsce

Marcin Procajło, dyrektor hotelu Mercure Poznań Centrum, został powołany na stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w województwie wielkopolskim. Zastąpił Małgorzatę Kalinowską-Klimek, która była dyrektorem generalnym kompleksu Novotel-ibis Poznań Centrum, a ostatnio awansowała na  stanowisko  dyrektora operacyjnego ds. franczyzy w Polsce i w krajach nadbałtyckich w Orbis/Accor.   Marcin Procajło z hotelarstwem jest związany od 25 lat. Karierę zawodową rozpoczął na stanowiskach operacyjnych w recepcji i concierge, kierował także działem sprzedaży i marketingu. Doświadczenie zawodowe rozwijał poprzez pracę w hotelach  Jan III Sobieski, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, Hetman Warszawa. Od 2005 r. związany jest z Grupą Hotelową Orbis, gdzie był zastępcą dyrektora hotelu ibis Zabrze, a potem dyrektorem generalnym ibisa Warszawa Ostrobramska, ibisa Łódź, dyrektorem operacyjnym Mercure Warszawa Centrum, od 2014 r. dyrektorem Novotel Poznań Malta, a od tego roku zarządza flagowym hotelem Grupy Orbis w Poznaniu Mercure Poznań Centrum.
– Jestem przekonany, że lepsza współpraca hotelarzy na poziomie wymiany doświadczeń operacyjnych, identyfikacja potrzeb szkoleniowych, trendów mających wpływ na efektywność naszych przedsięwzięć i inwestycji, ale również wspólne wyznaczanie sobie celów strategicznych dla rozwoju Wielkopolski to powinny być ambicje naszego lokalnego środowiska i samej Izby. Swoją rolę widzę więc w integracji hotelarzy naszego regionu i uzyskanie realnego pozytywnego wpływu na nasze środowisko biznesowe – mówi Marcin Procajło.
Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, dbanie o obecnych członków, a także pozyskiwanie nowych oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *