Pierwsze urodziny Moxy Katowice Airport

W piątek, 27 września hotel Moxy Katowice Airport, należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, świętował swoje pierwsze urodziny. Impreza dla obfitowała w szereg atrakcji, urodziny uświetnił występ iluzjonisty, nie zabrakło także lokalnych przysmaków. Atrakcje imprezy oddawały charakter marki Moxy.


Dokładnie 22 września 2019 minął rok od otwarcia Moxy Katowice Airport, pierwszego obiektu marki Moxy w Polsce.

– Moxy to styl życia, niesamowita energia – zarówno załogi jak i gości. Wszyscy dzielimy pasję i niespożytą chęć życia. To wielka przyjemność wprowadzać taką markę na rynek – mówi Monika Michałek, kapitan hotelu Moxy Katowice Airport.


Moxy to hotele pełne dobrej energii, której nie zabrakło także podczas imprezy urodzinowej. Na urodzinach oczywiście znalazł się tort i szampan, muzykę na żywo serwował DJ, a gości zabawiał iluzjonista, dodając wieczorowi magii. Aby uniknąć nudnego cateringu Moxy nieszablonowo wybrało foodtrucki, w których serwowano gumiklyjzy – kluski śląskie z różnymi dodatkami oraz burgery.
Hotel Moxy Katowice Airport ma 100 pokoi i jest jedynym sieciowym hotelem położony przy pyrzowickim lotnisku. Marka Moxy należy do Marriott International. Jeszcze w tym roku PHH otworzy kolejny hotel Moxy, tym razem przy lotnisku Ławica w Poznaniu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *