W Nowej Hucie ruszył ibis Styles Kraków Santorini. W klimacie „Tajemniczego Ogrodu”   OTWARCIA

Otwarty został hotel ibis Styles Kraków Santorini w Nowej Hucie z 63 pokojami, restauracją Winestone i salą konferencyjną. Jego motywem przewodnim są róże i nawiązania do powieści „Tajemniczy Ogród”, ponieważ znajduje się w pobliżu Alei Róż. W tym roku otwarte mają być jeszcze trzy ibisy Styles.

Goście w hotelowych wnętrzach znajdą motywy stworzone z połączenia elementów o charakterze roślinnym i nowoczesnych geometrycznych kształtów. Tajemniczości dodają turkusowe odcienie wnętrz i motywy nawiązujące bezpośrednio do powieści, takie jak klucze, klatki z ptakami czy drzwi zamknięte na ozdobne kłódki. Za projekt wnętrz hotelu odpowiedzialne jest krakowskie biuro Iliard. Pokoje wyposażone są m.in. w 43-calowe telewizory i łóżka Sweet Bed by ibis Styles.

– Każdy z hoteli ibis Styles jest unikalnym wnętrzem, zapewniającym gościom niezapomniane wrażenia z pobytu. Nie inaczej jest w tym przypadku. Inspiracji dostarczyła nam znajdująca się niedaleko Aleja Róż i Zalew Nowohucki. Mamy nadzieję, że motywy rodem z „Tajemniczego Ogrodu” pozwolą każdemu na błogi relaks w trakcie podróży – mówi Marcin Szymański, Accor midscale & economy segment manager Eastern Europe.

Hotel Santorini z 27 pokojami uruchomiony został w 2006 r. w ramach rozbudowy otwartej trzy lata wcześniej restauracji pod tą samą nazwą. Teraz rozbudowany został o nową część. To 12. obiekt pod marką ibis Styles w Polsce, a w tym roku otwarte mają być jeszcze hotele w Lublinie, Tomaszowie Lubelskim i Nowym Targu. Planowane są też w Szczecinie, Radomiu i Bolesławcu


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *