Zgłoszenia do konkursu na Hotelarzy Roku 2019   KONFERENCJE "HOTELARZA"

W trakcie konferencji Hotel Trends Poland & CEE podczas wieczornej gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria 25 listopada ogłoszeni zostaną laureaci szóstej edycji konkursu na Hotelarzy Roku. To najbardziej prestiżowa nagroda w polskiej branży hotelarskiej przyznawana managerom hoteli. Kandydatury można zgłaszać do 15 października przez stronę hotel-trends.pl/konkurs.

Podczas gali ogłoszeni zostaną laureaci w pięciu kategoriach: Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego, Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego, Dyrektor Sprzedaży, Revenue Manager i Hotelarz do 35. Roku Życia. Zwycięzcy wyłaniani są przez 30-osobową kapitułę, składającą się z ekspertów hotelarskich, reprezentantów sieci, organizacji branżowych i laureatów poprzednich edycji. Celem konkursu jest promowanie najlepszych managerów hoteli, których nie brakuje na polskim rynku, a kryteria oceny, jakimi kieruje się kapituła, to m.in. osiągnięcia zawodowe w ostatnim roku, zrealizowane projekty, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, wkład w budowę pozycji konkurencyjnej hotelu na rynku, solidność zawodowa i etyka, a także zaangażowanie na rzecz środowiska hotelarskiego. Do konkursu można zgłaszać się osobiście lub być nominowanym przez stronę trzecią. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie za pośrednictwem www.hotel-trends.pl/konkurs.

Spośród nadesłanych zgłoszeń organizator (kolegium redakcyjne „Hotelarza”) wyłoni finalistów (nie więcej niż pięciu w każdej z kategorii) i po poinformowaniu ich o dokonanym wyborze ogłosi do wiadomości publicznej.

Podczas gali ogłoszony też zostanie zwycięzca w kategorii Człowiek Roku Polskiego Hotelarstwa, wybrany decyzją kolegium redakcyjnego „Hotelarza” po konsultacji w kapitułą konkursu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *