NESTLÉ Professional Sponsorem Złotym HT 2019   KONFERENCJE "HOTELARZA"

NESTLÉ Professional, jeden z liderów na rynku kawy i produktów spożywczych przeznaczonych do gastronomii oraz miejsc zbiorowego żywienia, został Sponsorem Złotym konferencji HT - Hotel Trends Poland & CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 25-26 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

NESTLÉ Professional od 1998 r. zajmuje się kompleksową obsługą rynku żywienia poza domem (Out Of Home) dostarczając kreatywne rozwiązania do gastronomii i vendingu. Oferuje swoim partnerom produkty znanych marek takich jak: NESTLÉ, WINIARY, CHEF, MAGGI, NESCAFÉ oraz BUONDI. Jej celem jest również dostarczenie partnerom biznesowym rozwiązań oraz informacji na temat trendów żywieniowych, które wspierają ich wzrost i rozwój.

 Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem CBRE konferencja będzie już siódmą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum dla top Management branży hotelarskiej, gromadzącego w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży w regionie.

Uczestnikami wydarzenia są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2019.

 Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *